wtorek, 23 września 2014

McDonald's w Zawierciu?

Wielu mieszkańców mówi o powstaniu restauracji McDonald's w Zawierciu. Część zawiercian jest za, a część nie chce takiego lokalu w Zawierciu. Wielokrotnie pojawiały się plotki, o powstaniu tej restauracji w Zawierciu, ale nic z tego nie wynikało. Portal OtoZawiercie.pl postanowił sprawdzić jak wygląda ta sytuacja naprawdę. Jeszcze kilka miesięcy temu, gdy pytaliśmy rzeczników McDonald's Polska, wykluczali oni powstanie tego lokalu w naszym mieście. Jednak ostatnio, gdy ponownie spytaliśmy o tą sprawę, odpowiedź była już całkiem inna:
Jesteśmy zainteresowani inwestycją w Zawierciu. Przyjęliśmy jednak zasadę, że o szczegółach takich jak lokalizacja czy przybliżona data otwarcia mówimy nie wcześniej niż w momencie uzyskania tytułu prawnego do konkretnej nieruchomości. Takiego tytułu jeszcze w tej chwili nie mamy. Jesteśmy na dość wczesnym etapie procesu inwestycyjnego i jego pomyślne zakończenie to nie jest kwestia najbliższych miesięcy.  powiedział dla OtoZawiercie.pl Dominik Szulowski z McDonald's Polska.

Tak więc podsumowując - powstanie McDonalds'a w Zawierciu nie jest jeszcze stuprocentowo pewne, ale daje naprawdę spore nadzieje na powstanie tej restauracji w naszym mieście. A jakie jest Wasze zdanie? Jesteście za powstaniem McDonalds'a w Zawieciu? Komentujcie!

AKTUALIZACJA ARTYKUŁU JUŻ WKRÓTCE. POLUB NAS!


5 komentarzy:

 1. My mamy swoją AGatkę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, ja jestem za. Człowiek chce czasem zjeść coś innego niż schabowe i kapusta, na szybko, tanio i smacznie, ale wtedy trzeba jechać do Dąbrowy Górniczej, a tu w Zawierciu przydałby nam się mały skromny McDonald. Może powstanie obok sklepu "Centrum"? A może już powstaje? Kto wie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "tanio i smacznie" ?????
   Przecież to drogi syf i nic więcej.
   Weź kup sobie człowieku mięso i usmaż z niego kotlety, wsadź toto wraz z dodatkami w bułkę, polej sosem lub ketchupem i zjedz.
   Nie dość że zdrowo, to jeszcze będziesz mieć satysfakcję, że zrobiłeś coś dobrego.
   Po tymi już nigdy nie pójdziesz do maka ...

   Usuń
 3. Wolę burgera w Bistro

  OdpowiedzUsuń
 4. Co za masakra. Jedzenie - syf. Nie chcemy być grubi jak Amerykanie. Nie chcemy McDonalda.

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/