środa, 24 września 2014

Bieg po Serce Jurajskiego Zbója Kuby Szlachcica 2014

28 września, w niedzielę, zorganizowana zostanie wielka akcja charytatywna dla chorego na neuroblastomę Kuby Szlachcica z Zawiercia. W parku miejskim odbędzie się "Bieg po Serce Jurajskiego Zbója".

Jurajska Organizacja Turystyczna wraz z Gminą Zawiercie i Stowarzyszeniem Zbója Szczyrka organizują wielki bieg w Zawierciu. Pobiec będzie mógł każdy. Wystarczy zgłosić chęć udziału i wpłacić wpisowe 10 zł. Należy pokonać trasę biegu (ok. 1000m), a wtedy otrzyma się na karcie zawodnika stempel symbolizujący Serce Zbója. Trasa biegu prowadzi wokoło parku. Potem można przystąpić do kolejnej rundy. Im więcej razy pokona się trasę, tym więcej serduszek-stempli się otrzyma.

Więcej informacji odnośnie biegu na plakacie i pod tym linkiem:


Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/