poniedziałek, 11 sierpnia 2014

Zagraj w telewizji - castingi w Zawierciu!

Jeśli chcieliście kiedyś wystąpić w telewizji, jest to szansa dla Was. 13 sierpnia w budynku MOKu w Zawierciu odbędą się castingi do najnowszych produkcji wytwórni Tako Media, która zrealizowała już takie produkcje jak "Trudne sprawy", "Dlaczego ja" czy "Zagadki kryminalne". 
- Jeżeli masz ochotę na to, by spróbować swoich sił na planie, zobaczyć powstawanie serialu “od kuchni”, przeżyć ciekawą przygodę, a przy okazji zarobić dodatkowe pieniądze, przyjdź na casting - zachęcają organizatorzy. Casting odbędzie się w godzinach 11 - 18 w środę 13 sierpnia 2014. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem 739 092 986 czy pisząc na maila casting3@takomedia.pl.

2 komentarze:

  1. Szkoda, że informacja o castingu nie pojawiła się odpowiednio wcześniej. Wiele osób nie wiedziało i nie miało okazji zobaczyć na czym to polega. Szkoda.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja sam dowiedziałem się o tym dopiero trzy dni przed castingiem z ulotki... I tak podałem tą informację najszybciej...

      Usuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/