poniedziałek, 25 sierpnia 2014

Remont komendy rozpoczął się na dobre

Od początku sierpnia trwa remont Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu. Prace rozpoczęły się już na dobre.

W ramach zadania "Przebudowa, budowa i nadbudowa Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu przy ulicy Kasprowicza 9" budynek komendy zostanie podwyższony o jedno piętro, ocieplony i pomalowany. Wymienione zostaną okna, instalacje i wyposażenie. Ponadto powstaną nowe miejsca parkingowe przed komendą a także drobna infrastruktura. Cały obiekt zyska nowy wizerunek, a także mówiąc ogólnie zostanie unowocześniony. Dotychczas, delikatnie mówiąc, budynek nie prezentował się najlepiej. Ze ścian odpadał tynk, pojawiały się też usterki. Teraz, dzięki tej inwestycji, ma poprawić się komfort dla interesantów a także ma być lepiej dla pracy służb.

Wszystkie prace mają zakończyć się do końca 2015 roku. Inwestycja zostanie sfinansowana ze środków Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w ramach programu standaryzacji komend i komisariatów policji.
wizualizacje: KWP Katowice

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/