niedziela, 24 sierpnia 2014

Parking przy urzędzie - pojawia się jedno "ale"

Parking przy Urzędzie Miejskim właśnie przechodzi remont. Wraz z remontem jednak pojawia się pewna wątpliwość. Mianowicie - którędy będzie można przechodzić obok urzędu?
Według projektu, odległość między schodami urzędu a parkingiem ma wynosić tylko około 30 cm. Więc wychodzi na to, że przy magistracie nie będzie przejścia?

Po tym kawałku trudno będzie przejść pojedynczej osobie, a tym bardziej matce z dzieckiem w wózku. Czy piesi będą zmuszeni do przechodzenia po parkingu? No bo jak inaczej? A osoby wychodzące z budynku urzędu będą wchodzić wprost na nadjeżdżające samochody?

Projekt nie przewiduje żadnego innego przejścia. Poza wąskim, półmetrowym skrawkiem chodnika tuż przy ulicy...

A Wy, co o tym sądzicie?

3 komentarze:

 1. Niedopuszczalne!

  OdpowiedzUsuń
 2. nie mozna nic myslec to jest poprostu smieszne

  OdpowiedzUsuń
 3. A kobiety z dzieckiem (w wózku) idące od paderewskiego i chcące wejść do Urzędu miata lub niepełnosprawny na wózku będą musiały prosić straż miejską żeby im pomogła wejść do UM bo zjazd dla niepełnosprawnych i dla wózków jest od strony żabek .
  Poprostu ŻENADA !!!!

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/