wtorek, 19 sierpnia 2014

Czy Zawiercie zna angielski? Wielki test!

14 września 2014 mieszkańcy Zawiercia napiszą Wielki Test Języka Angielskiego. Jest to ogólnopolskie wydarzenie edukacyjne, które po raz trzeci odbędzie się jednocześnie w około stu miastach Polski. W ten dzień zawiercianie napiszą test w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury.
Organizatorem testu w Zawierciu jest Centrum Helen Doron – Chcemy promować naukę języka angielskiego, umożliwić mieszkańcom bezpłatne sprawdzenie kompetencji języka angielskiego oraz udowodnić, że Zawiercie zna angielski. Do wzięcia udziału w Wielkim Teście zaprosimy także znanych i lubianych mieszkańców naszego miasta. - mówią organizatorzy. To już trzecia ogólnopolska edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego; teraz również w Zawierciu! W ramach akcji będzie można też wygrać liczne nagrody! Ponadto przygotowano oprawę artystyczną.
Każdy, kto chce sprawdzić swoje umiejętności, może wziąć udział w teście. Najpierw jednak trzeba się bezpłatnie zarejestrować na stronie www.zawiercie.znaangielski.pl. Więcej informacji na facbeook’u: www.facebook.com/PolskaZnaAngielski

Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl

 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/