piątek, 11 lipca 2014

Pendolino nie zatrzyma się w Zawierciu?!

Pendolino - nowoczesne pociągi, które niedawno zakupiło PKP. Dzięki tym pociągom będzie można poruszać się szybciej i sprawniej. Niestety, wszystko wskazuje na to, iż Pendolino nie będzie zatrzymywało się w Zawierciu!
Według najnowszych ustaleń władz PKP, nowe pociągi mają zatrzymywać się m.in we Włoszczowie, ale nie w Zawierciu. Dziwne, przecież nasze miasto ma ponad 50 tys. mieszkańców, jest "Bramą na Jurę". I nie zatrzyma się tu Pendolino? Wiele osób z naszego miasta liczyło, że będzie można szybciej dostać się do Warszawy czy Katowic. Chyba jednak nic z tego. 
Może warto zaapelować do władz miasta, powiatu, ale również do posłów z regionu by podjęli w tej sprawie jakieś kroki? Zawiercie ma stracić na rzecz małej Włoszczowy?

fot. humanoidy.com

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/