czwartek, 3 lipca 2014

Obejrzyj mundial na świeżym powietrzu w Zawierciu!

Trwa mundial w Brazylii. Jest to nie lada gratka dla miłośników futbolu. I właśnie z myślą o fanatykach piłki nożnej zorganizowany zostanie "Mundial pod chmurką". 13 lipca, w dzień finału imprezy, na starym boisku OSiR przy ulicy Moniuszki 10 będzie można obejrzeć mecz pod gołym niebem. Ponadto dla mieszkańców, którzy przyjdą na OSiR przygotowano ofertę gastronomiczną, chłodne napoje, a nawet konkursy! Mecz będzie wyświetlany na dużym ekranie 4:3  Nad ławami rozłożony zostanie namiot mieszczący 270 osób. Dodatkowo na kibiców czeka 300 miejsc na trybunach. Cały teren imprezy może pomieścić ok. tysiąc osób.

- Pomysł powstał z inicjatywy obywatelskiej. Dokładnie mojej. Po krótce poszedłem do prezydenta który wyraził zgodę, a następnie do osoby która organizuje zazwyczaj wszystkie imprezy tego typu - do Przemka Pałuchy, którego dobrze znam. (...) Następnie poszedłem do Witolda Grima który z entuzjazmem przyjął moją propozycję i zaczęliśmy wspólnie działać. - mówi dla OtoZawiercie organizator, Adam Adamczyk - Tak poza tym jestem wielkim miłośnikiem piłki nożnej, a mundial w tym roku jest arcyciekawy! - podkreśla Adamczyk.

Start wydarzenia: godz. 19:00 (mecz o 21)
Wstęp wolny!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/