poniedziałek, 14 lipca 2014

Film o Zawierciu!

Trwają zdjęcia do najnowszego filmu o roboczym tytule "Zawiercie-Warthenau-Zawiercie". Reżyserem jest młody zawiercianin i student katowickiej szkoły filmowej, Jędrzej Górnikowski.
Film ma przedstawiać dzieje mieszkańców Zawiercia i okolic w czasach wojny. Będzie można zobaczyć tam sceny m.in z likwidacji zawierciańskiego getta czy sceny z przędzalni bawełny. Film ma trwać kilkanaście minut. Premiera filmu odbędzie się latem 2015, w rok świętowania stulecia miasta Zawiercie.

Kierownictwo produkcji filmowej poszukuje obecnie jeszcze paru osób chętnych do wzięcia udziału w zdjęciach do filmu. Skontaktować się można poprzez mail zawiercie.film@gmail.com
Zdjęcia do filmu odbędą sie w dniu 21 lipca 2014, po godz 15 w Zawierciu. Szczegółowe informacje pod adresem e mail.

2 komentarze:

  1. Co z tym filmem? Jakoś ucichło.

    OdpowiedzUsuń
  2. Chyba jednak nie powstanie.

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/