poniedziałek, 14 lipca 2014

Film o Zawierciu!

Trwają zdjęcia do najnowszego filmu o roboczym tytule "Zawiercie-Warthenau-Zawiercie". Reżyserem jest młody zawiercianin i student katowickiej szkoły filmowej, Jędrzej Górnikowski.
Film ma przedstawiać dzieje mieszkańców Zawiercia i okolic w czasach wojny. Będzie można zobaczyć tam sceny m.in z likwidacji zawierciańskiego getta czy sceny z przędzalni bawełny. Film ma trwać kilkanaście minut. Premiera filmu odbędzie się latem 2015, w rok świętowania stulecia miasta Zawiercie.

Kierownictwo produkcji filmowej poszukuje obecnie jeszcze paru osób chętnych do wzięcia udziału w zdjęciach do filmu. Skontaktować się można poprzez mail zawiercie.film@gmail.com
Zdjęcia do filmu odbędą sie w dniu 21 lipca 2014, po godz 15 w Zawierciu. Szczegółowe informacje pod adresem e mail.

2 komentarze:

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/