czwartek, 12 czerwca 2014

Świetne wyniki młodych tenisistek z Zawiercia!

Bardzo dobrymi wynikami dla klubu UKS Jura Tenis Zawiercie zakończył się turniej tenisa organizowany przez „Sosnowiecką Szkołę Tenisa Ziemnego” W dniu 08.06.2014 na zawodach w Sosnowcu stawiła się piątka przedstawicielek naszego miasta: Emilia Molenda, Zuzanna Męcik, Julia Gajek, Julia Molenda, Ola Cyran oraz Zuzanna Męcik.

Młode zawiercianki rozegrały podczas turnieju kilka meczy. Większość rywalizacji zakończyły dobrym wynikiem. Ostateczne wyniki dziewczynek przedstawiają się następująco:

Wyniki kategorii czerwonej (do lat 8):


1 miejsce - Zuzanna Męcik (UKS JTZ Zawiercie)
(...)
5 miejsce – Emilia Molenda (UKS JTZ Zawiercie)

Wyniki kategorii zielonej (do lat 10):
1 miejsce – Julia Molenda (UKS JTZ Zawiercie)
2 miejsce – Amelia Marzec (Radzionków)
3 miejsce – Zuzanna Męcik (UKS JTZ Zawiercie)
4 miejsce – Julia Gajek (UKS JTZ Zawiercie)
5 miejsce – Ola Cyran (UKS JTZ Zawiercie)

To świetna sprawa, że rosną tak wspaniałe tenisistki. Tenis nie jest jeszcze zbyt popularny w Zawierciu i chyba jest to dobry moment by to zmienić.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/