poniedziałek, 2 czerwca 2014

Polish Nationals 2014 za nami!

W dniach 31.05 - 01.06 2014 w Zawierciu odbyły się Mistrzostwa Polski w speedcubingu - czyli w szybkim układaniu kostki rubika. Oprócz tego, na mieszkańców miasta czekały liczne atrakcje.

Do Zawiercia w ten weekend przyjechali najwięksi mistrzowie w układaniu kostki. Uczestnicy mistrzostw brali udział w różnych 18 kategoriach, w tym m.in w układaniu kostki jedną ręką lub z zamkniętymi oczami. Ostatecznie Polish Nationals 2014 - bo taką nazwę nosiły mistrzostwa - wygrał Jakub Kipa z Mielca. Mistrzostwa trwały dwa dni, a pierwszego dnia zakończyły się wielkimi prażonkami, które przygotowali organizatorzy.
Ale mieszkańcy miasta nie tylko mogli podziwiać mistrzów kostki w akcji - 1 czerwca w ramach obchodów Dnia Dziecka odbyły się zawody sportowe w dyscyplinach takich jak np. piłka nożna czy koszykówka. Ponadto na młodych mieszkańców czekały atrakcje, m.in dmuchane zamki.
Ogólnie, cała impreza była bardzo interesująca. Była to nie lada gratka dla miłośników kostki rubika, a przy okazji w ten weekend w ciekawy sposób obchodziliśmy Dzień Dziecka. Zobaczcie fotogalerię!


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/