czwartek, 19 czerwca 2014

Open Summer Base 2014 Siamoszyce

Już tylko kilka dni dzieli nas od festiwalu zorganizowanego z okazji rozpoczęcia wakacji: Open Summer Base 2014! Impreza odbędzie się na terenie ośrodka Ciechan Zdrój w Siamoszycach.
Open Summer Base będzie miało miejsce 27 czerwca w piątek. Podczas wydarzenia wystąpią: Anonymous, zespół Power Play, Ana Van Duk, DJ Nameth, DJ Tomi, DJ M@tius i DJ Bolek. Ponadto zaplanowano kilka niespodzianek. Organizatorzy gwarantują dobrą zabawę i fantastyczne emocje. Bilety na festiwal kosztują 15 zł, a z promocyjną ulotką 10 zł. Będzie można je nabyć w kilku miejscach na terenie Zawiercia i okolic. O tym możecie przeczytać TUTAJ. Patronat medialny nad imprezą objął portal OtoZawiercie.pl

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/