sobota, 14 czerwca 2014

Nowe bistro w centrum miasta w dawnym Galuxie!

Dotychczasowy obiekt handlowy "Galux" przechodzi metamorfozę. Wnętrze budynku zmieni się nie do poznania. Nad lokalem, gdzie niegdyś znajdowała się słynna restauracja "Kaskada" wkrótce rozpocznie działalność "Bistro Mojego Brata"! Jedno można powiedzieć już teraz - to będzie coś, czego w Zawierciu jeszcze nie było! Tego w centrum miasta brakowało. Otwarcie zaplanowano na 20 czerwca br.
Tymczasem zobaczcie zdjęcia z wnętrza!

8 komentarzy:

 1. Zapowiada się fantastycznie, z niecierpliwością czekamy na otwarcie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. i bardzo sie ciesze!

  OdpowiedzUsuń
 3. Moze nareszcie bedzie mozna smacznie zjesc i spedzic czas z przyjaciolmi w lokalu z klasa

  OdpowiedzUsuń
 4. W końcu ktoś dobrze pomyślał! Brawo za odwagę na zawierciańskim rynku a co najważniejsze dużo sukcesów! Tak trzymać!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. To knajpa państwa Wuczyńskich od AWBUDU ? Bo knajpa wygląda toćka w toćke jak ich restauracja w hotelu Poziom 511 , nawet sztućce są takie same jak i wygląd karty .

  OdpowiedzUsuń
 6. Właśnie, nie ładnie tak kopiować...

  OdpowiedzUsuń
 7. Kopiują znacznie więcej!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Niestety bardzo się rozczarowałem ostatnią wizytą. Zaraz po otwarciu burger jaki zamówiłem był rewelacyjny soczysty, czuć było smak świetnej grilowanej wołowiny w dodatku można było zamówić z ogórkiem konserwowym a kilka dni temu PORAZKA!!! Burger przypominał raczej kotlet mielony – smaku mięsa nie czułem wogóle tylko przyprawy w dodatku przesuszony i z ogórkiem kiszonym!!!! kto wymyślił żeby burgera podawać z kiszonym ogórkiem jak na całym świecie podaje się pickle, korniszony czy jak tam zwał??? to już mega absurd. Na początku ich burgery były poprostu mega dobre jak w NYC czy Planet Hollywood w Londynie a teraz kompletna porażka.

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/