sobota, 17 maja 2014

Wygrana Warty w strugach deszczu

Na stadionie miejskim rozegrano mecz z 27 kolejki V ligi Katowice II. Warta Zawiercie zagrała z Górnikiem 09 Mysłowice. Zawiercianie pomimo niekorzystnej pogody wygrali 7:1!
Mecz rozpoczął się z kilkunastominutowym opóźnieniem. Już od 5 minuty Warta prowadziła po golu Sebastiana Radosza z podania Damiana Sołtysika. Potem, w 39 i 42 minucie gole na bramkę rywali strzelił Dawid Karpiński. Co prawda piłkarze musieli zmagać się z ulewnym deszczem, lecz ostatecznie potkanie zakończyło się korzystne dla zawierciańskiej drużyny. 
Obecnie Warta jest na drugim miejscu w tabeli i traci do Ząbkowic tylko trzy punkty. Do końca sezonu zostały już tylko 3 mecze.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/