sobota, 24 maja 2014

ul. Powstańców Śląskich wraca do życia?

Jeszcze niedawno na niegdyś handlowej ulicy Zawiercia, ul. Powstańców Śląskich, różne sklepy i punkty usługowe najprościej mówiąc "zamykały się". Ostatnio jednak sprawa zmieniła kolej rzeczy. W lokalach położonych przy tej ulicy swoją działalność "otwierają" sklepy znanych sieci!
W ostatnim czasie w dawnym domu towarowym sieć 5. 10. 15 otworzyła swój sklep. W tym samym budynku w ciągu najbliższych kilkunastu dni otworzy się również nowy market sieci "SPAR". Kilka miesięcy temu na Powstańców Śląskich powstał również sklep sieci drogerii "Koliber", a dotychczasowy mały sklepik spożywczy przeszedł na własność sieci "Odido".
Podsumowując - na ulicę przybywają znane w Polsce marki. To dobrze. Już teraz widać większy ruch w tej części miasta, a myślę, że będzie jeszcze lepiej.

1 komentarz:

  1. 5. 10. 15. Nie otworzyło tam swojego sklepu, to franchise. Tak samo sklep spożywczy. Proszę, nie wprowadzajcie ludzi w błąd.

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/