niedziela, 25 maja 2014

Dzień Dziecka 2014 w Zawierciu

Zbliża się Dzień Dziecka. W naszym mieście przygotowano kilka propozycji na spędzenie 1 czerwca, ale i kilka dni wcześniej. Zobaczmy:
1. Dzień Dziecka podczas Polish Nationals 2014
W dniach od 31 maja do 1 czerwca na hali OSiR II przy ul. Blanowskiej odbędzie się Polish Nationals 2014. Przy okazji tego, w tych dniach zorganizowane zostaną zawody sportowe dla dzieci w różnych dyscyplinach. Rozpoczęto zapisy.
2. Zawody Skate-Cross
1 czerwca na terenie OSiR I przy ul. Moniuszki odbędą się warsztaty i zawody rolkowe oraz Skate-Cross. Poprowadzą je specjaliści dysponujący wieloletnim doświadczeniem, a także instruktorzy i zawodnicy. Szczegóły na plakacie.
3. Jurajski Festiwal Dziecięcych Talentów w Zawierciu
Dziś, 25 maja, na terenie hotelu Villa Verde trwa piknik rodzinny połączony z
Jurajskim Festiwalem Dziecięcych Talentów. Impreza trwa w godzinach od 12:00 do 18:00. Wstęp jest bezpłatny.
4. Festyn rodzinny przy SM Hutnik
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Hutnik" organizuje festyn rodzinny. Impreza odbędzie się w parku przed klubem Hutnik (ul. Paderewskiego). Więcej informacji na plakacie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/