piątek, 9 maja 2014

Bibliotekarze zapraszają na rajd!

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Zawierciu wzorem lat ubiegłych organizuje Rajd Rowerowy "Odjazdowy Bibliotekarz". W rajdzie może wziąć udział każdy, kto ma tylko sprawny rower!
Rajd odbędzie się 22 maja (czwartek). Rowerzyści wyruszą sprzed Filii nr 4 MiPBP w Zawierciu (ul. Powstańców śl.) o godz. 14:00, przejadą ulicami miasta i będą podążać na Krępę. Po drodze dołączą do bibliotekarzy z M-GB w Ogrodzieńcu. Na Krępie z kolei spotkają się z bibliotekarzami z Łaz (w Łazach start o godzinie 13, Plac przy fontannie). Na mecie zaplanowano ognisko, pieczenie kiełbasek, konkursy dla dzieci i dorosłych. Zorganizowana zostanie także loteria fantowa.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/