sobota, 12 kwietnia 2014

Świetna passa Warty trwa!

Dziś na Stadionie Miejskim w Zawierciu odbył się mecz Warta Zawiercie - Pogoń Imielin. Było to kolejne udane spotkanie Warty: Zawiercianie wygrali 4:0!
W dwudziestej minucie Warciarze zdobyli już pierwszego gola. Strzelił go Sebastian Radosz. Następnego gola w tej samej połowie spotkania zdobył Adrian Leks. Druga połowa była już tylko przypieczętowaniem wygranej. Drużyna z Zawiercia nie miała większych problemów z Pogonią, choć spotkanie nie odbyło się bez kontrowersyjnych akcji.
W następny weekend Warta zmierzy się z Przemszą Siewierz w Siewierzu. Poniżej fotorelacja z dzisiejszego meczu.