sobota, 5 kwietnia 2014

Jan Pospieszalski w Zawierciu (foto i video)

5 kwietnia o godzinie 12 odbyło się spotkanie ze znanym dziennikarzem, publicystą a także muzykiem - Janem Pospieszalskim. Prowadzi on program na antenie TVP Info pt. "Jan Pospieszalski: Bliżej" W przeszłości prowadził również audycje radiowe i telewizyjne (m.in w telewizji Puls) a także grał w zespołach (m.in w zespole Voo Voo i Czerwone Gitary). 

Podczas dzisiejszego spotkania znany publicysta opowiadał wiele o historii - zarówno o swojej osobistej jak i o ciekawych wydarzeniach w Polsce. Jan Pospieszalski zagrał też utwór na gitarze pt. "Biały Krzyż".
Po spotkaniu uczestnicy zadali dziennikarzowi kilka pytań, zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia, a sam zaproszony rozdał parę autografów.

Poniżej niespodzianka dla Czytelników portalu OtoZawiercie.pl! :-)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/