piątek, 28 marca 2014

Trwa budowa ZPPT

W Strefie Aktywności Gospodarczej w Zawierciu (Obszar A) trwa budowa Zawierciańskiego Parku Przemysłowo Technologicznego w Zawierciu. Warta ponad 8 milionów budowa idzie zgodnie z planem.
Będzie to nowoczesny obiekt biurowo - wielofunkcyjny wyposażony w specjalistyczny sprzęt pozwalający
na uruchomienie nowoczesnej pracowni urbanistyki, rewitalizacji i designu miejskiego dostosowanej do prowadzenia zaawansowanych działań warsztatowych, projektowych i rozwojowych. Będzie to obiekt o modułowym charakterze (możliwa rozbudowa pod potrzeby tzw. lokatorów - firm). Park będzie zapewniał optymalne warunki rozwojowe dla przedsiębiorstw, zorientowanych na produkcję w obszarze małej architektury miejskiej, proekologicznych rozwiązań budowlanych, stylistyki i design miejskiego, komunikacji i transportu miejskiego. 
Na terenie, gdzie powstaje ZPPT od początku lutego pracują robotnicy firm Budomix oraz Urbut. - Termin realizacji budowy Zawierciańskiego Parku Przemysłowo – Technologicznego wynika m.in. z dokumentacji dot. dofinansowania unijnego. Zgodnie z planem  rozpoczęta budowa powinna zakończyć się w listopadzie 2014r. Jak dotąd wszystkie prace przebiegają planowo - mówi Grażyna Rajczyk, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Zawiercie ds. Innowacji Społeczno - Gospodarczych.
 Poniżej fotorelacja z postępu budowy. Część fotografii pochodzi od Urzędu Miejskiego. 
 

1 komentarz:

  1. co to wogóle jest ? a mało biurokratów w stylu Pełnomocnik Prezydenta Miasta Zawiercie ds. Innowacji Społeczno - Gospodarczych kpina

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/