piątek, 14 marca 2014

Jan Pospieszalski w Zawierciu!

5 kwietnia odwiedzi Zawiercie znany publicysta TVP, autor programów radiowych i telewizyjnych oraz muzyk – Jan Pospieszalski. 
O 12:00 w sali 203 Miejskiego Ośrodka Kultury w Zawierciu rozpocznie się spotkanie ze znanym dziennikarzem. Jan Pospieszalski pochodzi z Częstochowy. Od młodości miał związek z muzyką – w latach 70 grał na gitarze basowej w zespole Czerwone Gitary a także grał w zespole Voo Voo. W dziennikarstwo zaangażował się w 1994 roku i do 1997 r. prowadził program rozrywkowy w TVP. Po likwidacji programu pełnił funkcję dyrektora artystycznego w radiu „Plus”. Od 2001 r. pracował w Telewizji Puls, w latach 2004-2011 prowadził w TVP1 program publicystyczny „Warto rozmawiać”, natomiast od 2011 w TVP Info – „Jan Pospieszalski: Bliżej”. 

Spotkanie jest przeznaczone głównie dla uczestników projektu – młodzieży ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu zawierciańskiego – jednak wziąć w nim może udział każdy zainteresowany. Spotkanie z Janem Pospieszalskim jest częścią projektu „Młodzieżowa Akademia Obywatelska”, współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej. W jego ramach odbywa się cykl warsztatów dziennikarskich, uczniowie przygotowują gazetki szkolne i współredagują portal internetowy mlody.zawiercianin.pl, a także biorą udział w spotkaniach ze znanymi dziennikarzami oraz w debatach z przedstawicielami lokalnego życia publicznego

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/