czwartek, 6 lutego 2014

Zielona ławeczka pod Twoim blokiem?

Fundacja BOŚ Bank zaprasza do udziału w konkursie "Zielona ławeczka":
"Zielona ławeczka to ogólnopolski, prospołeczny projekt adresowany do mieszkańców otwartych osiedli (zarządzanych przez spółdzielnie i wspólnoty) w miastach powyżej 50 tys. mieszkańców. Projekt ma umożliwić przemianę zaniedbanych terenów na osiedlach w zielone zakątki, mini-ogrody z ławeczką. Pozwoli to ożywić miejsca wokół bloków, stworzyć przestrzeń do odpoczynku i spotkań. Angażując mieszkańców chcemy pokazać jak wiele można zdziałać wspólnymi siłami - wystarczą tylko chęci i dobry pomysł." - mówią do nas organizatorzy.
Zespoły Konkursowe to grupy sąsiadów, którzy chcieliby poprawić wygląd otoczenia swojego miejsca zamieszkania. Zespół powinien składać się z minimum 5 osób, ale jego liczebność może się sukcesywnie zwiększać. Zespołowi przewodzi Lider, który utrzymuje kontakt z Administracją modernizowanego terenu oraz Organizatorem Konkursu.Grupa ta ma zaprojektować zielony teren, a najciekawszy projekt wygra realizację a także zieloną ławeczkę. Więcej informacji na stronie www.zielonalaweczka.pl

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/