niedziela, 2 lutego 2014

Zawierciańskie Ostatki - nowe informacje

2 marca na hali OSiR II przy ulicy Blanowskiej odbędzie się jedna z większych tegorocznych imprez w Zawierciu - Zawierciańskie Ostatki 2014. Przeczytajcie nowe informacje na ten temat!
Imprezę poprowadzą DJ Bolek oraz DJ M@tius. Na scenie zaprezentują się bardzo znane formacje oraz soliści w Polsce. A mianowicie - Zespół Enej, formacja Roxette Cover Band, Donatan, Cleo oraz Patman Crew. Warto dodać, że "Patmanowcy" planują pobić rekord osób tańczących taniec nowoczesny. To będzie tzw. flash mob.
Impreza rozpocznie się o godzinie 16. Bilety będą już dostępne w przedsprzedaży od 5.02.2014 w cenie 40zł. W dniu imprezy kosztować będą 50zł.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/