czwartek, 20 lutego 2014

XII Mistrzostwa w Narciarstwie Alpejskim - OSiR zaprasza!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zawierciu zaprasza mieszkańców miasta i powiatu do udziału w XII Otwartych Mistrzostwach w Narciarstwie Alpejskim. 
PAP/EPA
Zawody odbędą się w dniu 26.02.2014 r. o godz. 16:30 na stoku w Cisowej w następujących kategoriach:
Kat. do lat 19 kobiet i mężczyzn 
Kat. 20 – 35 lat kobiet i mężczyzn 
Kat. 35 – 50 lat kobiet i mężczyzn 
Kat. powyżej 50 lat kobiet i mężczyzn 
Zgłosić się mogą również szkoły gimnazjalne i ponad gimnazjalne, które mogą być reprezentowane maksymalnie przez 3 uczennice i 3 uczniów. 
W każdej kategorii wiekowej zwycięzcy otrzymają medale i dyplomy. Zgłoszenia będą przyjmowane w siedzibie OSiR lub pocztą e-mail: osir@osir.net.pl, faksem na nr tel. 32 67 243 37 do dnia 24.02.2014r. Tam oraz na stronie www.osir.net.pl więcej informacji. Uczestnicy pojadą autokarem na stok w Cisowej - zbiórka i wyjazd uczestników zawodów nastąpi 26 lutego o godz. 15:00 z parkingu OSiR przy ul. Moniuszki 10.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/