środa, 12 lutego 2014

Siłownia pod chmurką - przetarg i projekt

Rozpoczęły się właśnie procedury przetargowe mające na celu wyłonić generalnego wykonawcę drugiej w mieście siłowni "pod chmurką". Projekt inwestycji już jest gotowy.
Nowa siłownia będzie mieścić się między ulicami Wyszyńskiego a Sikorskiego. Według informacji zamieszczonych w ogłoszeniu, prace budowlane mają zakończyć się w maju. W nowym obiekcie OSiR-u znajdziemy takie urządzenia jak: twister, rowerek treningowy, drabinki, sprzęty do podciągania nóg, orbitek, wioślarz, motylek, jeździec oraz "koła taichi". Siłownia podzielona zostanie na trzy strefy: strefa aktywności ruchowej z urządzeniami do ćwiczeń, strefa ciszy z urządzeniami do rozciągania i stolikiem z czterema siedziskami do gry w szachy, warcaby oraz strefa wypoczynku z ławkami i donicami z zieleni. Zamontowane zostaną oczywiście też lampy ledowe, ławki, stojaki na rowery oraz kosze.  

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/