poniedziałek, 3 lutego 2014

Gala Laureatów Zawiercia - zagłosuj!

1 marca 2014 na sali widowiskowej MOK odbędzie się Karnawał nad Wartą, gdzie gwiazdą
wieczoru będzie Zbigniew Wodecki. Podczas tego wydarzenia zostaną wręczone nagrody dla laureatów Konkursu Laureatów Zawiercia.
Od dzisiaj możecie głosować na różnych kandydatów w różnych kategoriach: dziedzictwo kulturowe (tradycja i pamięć, kustosz pamięci), kultura (wydarzenia i osobowość roku), sport (wydarzenie i osobowość roku), rekreacja i turystyka (wydarzenia i osobowość), społeczeństwo (barwy wolontariatu, wolontariusz roku), promocja (debiuty, innowacje, promocje oraz ambasador Zawiercia), gospodarka (wydarzenie roku i przedsiębiorca roku). Jest mi bardzo miło, że w kategorii Promocja "Moda na Zawiercie" zostałem nominowany ja, czyli Jakub Kosoń - autor tego bloga. Zachęcam do głosowania - a możecie to zrobić na dwa sposoby - Pierwszy sposób to głosowanie w ankiecie internetowej Drugi sposób to wycięcie i wypełnienie kuponu z najnowszego Informatora Miejskiego. Kupon można złożyć w Punkcie Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego przy ul. Leśnej 2 w Zawierciu.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/