niedziela, 23 lutego 2014

Koncert dla Kuby Szlachcica - foto i video

Dziś o godzinie 11 na sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Zawierciu rozpoczęła się wielka impreza charytatywna - "Uratujmy życie Kuby". Wystąpiło wiele znanych grup i solistów w regionie, a na korytarzach MOKu można było kupić m.in wyroby pszczelarskie. Odbyły się również aukcje, z których zysk zostanie przeznaczony oczywiście na ten szczytny cel. A na scenie wystąpili zespół Helou, Zespół Pieśni i Tańca "Zawiercie" i "Małe Zawiercie", soliści zespołu Fatamorgana - Agnieszka Łazarowicz, Marcelina Miśta, Ewelina Bednarz, Kacper Maj. Zaprezentował się także Zespół Mażoretek "Fantazja" z Ogrodzieńca, M-Formal, Studio Tańca Patman Crew [poniżej wideo] i KS Orient - pokazy teakwondo.
Sala wypełniła się dosłownie po brzegi. Imprezę można zaliczyć do udanych, a pieniądze z imprezy pójdą na tak szczytny cel jak ratunek młodego zawiercianina - Jakuba Szlachcia.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/