poniedziałek, 13 stycznia 2014

WOŚP z opóźnieniem

Wczoraj odbyła się jedna z największych imprez w roku w naszym mieście - Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wystąpiły gwiazdy znane w całej Polsce - m.in Dawid Kwiatkowski oraz Buka. Hala przy ulicy Moniuszki 10 pękała w szwach.
Całe wydarzenie rozpoczął koncert bardzo znanego mieszkańcom Zawiercia zespołu - Bazy1L. Mogliśmy usłyszeć tam kilka naprawdę ciężkich brzmień. Następnie na scenę weszli członkowie zespołu Druga Strona Ciszy. Z ponad 40 minutowym opóźnieniem wszedł na scenę Dawid Kwiatkowski. Nastolatki szalały podczas każdej zagranej przez niego piosenki. Na marginesie chciałem dodać, że zdjęcie mu zrobiłem z wielkim trudem - zostałem zmiażdżony przez jego fanki.. W całym kraju o 20 rozbłysnęło światełko do nieba. W Zawierciu nastąpiło ono z ponad półgodzinnym opóźnieniem.. Również spóźnione były koncerty Buki, Bas Tajpana i Boba One.
Moim osobistym zdaniem tegoroczne WOŚP w Zawierciu miała znaczny poślizg pod względem organizacyjnym. Do ostatnich godzin przed koncertami ludzie nie wiedzieli, gdzie i o której one się odbędą. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie lepiej. A teraz fotorelacja!0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/