środa, 29 stycznia 2014

Kto będzie najemcą w Marcredo Center? Są zainteresowani!

Mieszkańcy Zawiercia zastanawiają się, jakie marki będą mogli znaleźć w Galerii Handlowej, która wkrótce
powstanie w naszym mieście. Zawiercianie liczą, iż będą to firmy znane, a ich asortyment będzie dobrej jakości. Skontaktowałem się z najbardziej znanymi firmami w Polsce i zagranicą. Dziś możemy już mówić, jakie firmy są zainteresowane Galerią w Zawierciu.
Mieszkańcy na pewno ucieszą się z faktu, iż nowy salon ma zamiar otworzyć firma Empik. Będziemy prowadzić rozmowy z Elbfonds i jeśli osiągniemy porozumienie, to na pewno otworzymy salon Empik w Galerii Zawiercie - mówi Monika Marianowicz, rzecznik prasowy Empik.
Jeżeli chodzi o sklepy modowe, to w Marcredo Zawiercie możemy spodziewać się takich marek jak: Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay. Rzeczniczka prasowa tych marek (LPP) oznajmia, iż przedsiębiorstwa są zainteresowane nieruchomościami w przyszłej Galerii. A co z supermarketem spożywczym? Okazuje się, że najbardziej prawdopodobną firmą jest Czerwona Torebka. Katarzyna Łuczak, rzeczniczka CT  mówi dla OtoZawiercie - Czerwona Torebka rozpoznaje możliwości inwestycji w Zawierciu, analizuje lokalny rynek. Gdy zapadną wiążące decyzje i zostanie podpisana stosowna umowa, poinformujemy o tym. Wbrew pozorom, może to być naprawdę świetny sklep. "Dyskont Czerwona Torebka to nowa na polskim rynku sieć sklepów ogólnospożywczo-przemysłowych, oferująca markowe produkty w hurtowych cenach." - czytamy na stronie Czerwonej Torebki.
Jak uważacie? Czy Marcredo Center Zawiercie będzie "porządną galerią" dzięki tym markom? A przecież to nie wszystkie sklepy w obiekcie, jakie się planuje. Firmy KiK oraz Pepco również nie wykluczają wkroczenia do Zawiercia.

4 komentarze:

 1. Galeria w Zawierciu bez kina to porazka , niestety wymienione wyżej sklepy . bez H&M czy C&A tudzież Camaieu itp. są owszem gwarancją kolejnej prowincjonalnej wiochy , szkoda kasy i tyle!

  OdpowiedzUsuń
 2. Cóż jak mała galeria tak na odczepcie się przecież jest to i sklepów porządnych nie może być:( dalej więc będzie się jeździło Kraków, Katowice itp!

  OdpowiedzUsuń
 3. Pepco to zwykła wyprzedażowa chińszczyzna,żadna prestiżowa galeria nie podpisuje z nimi umowy

  OdpowiedzUsuń
 4. bez kina nie mam co robić !!!!!!!!!!!!!!!! najlepiej hellios

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/