piątek, 3 stycznia 2014

Koncerty w Nowym Roku

W styczniu odbędzie się kilka ciekawych koncertów, na które warto zwrócić uwagę. Oto spis co, gdzie i kiedy.
1. Pierwszy koncert to "Kolędowanie na lodowisku", który odbędzie się 11 stycznia na lodowisku przy ulicy Wierzbowej. W programie występ zespołu rodzinnego Filipscy, a także koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Publicznego Przedszkola nr 1 w Łazach. Zaprasza Zespół ds. Nowej Ewangelizacji Zawiercia. Wstęp wolny

2. 18 stycznia w Miejskim Ośrodku Kultury "Centrum" odbędzie się Koncert Noworoczny Reprezentacyjnego Zespołu Pieśni i Tańca "Zawiercie" oraz zespołu "Małe Zawiercie". Całość rozpocznie się o godzinie 18:00. Wstęp wolny.

3. 30 stycznia również na sali widowiskowej MOK odbędzie się koncert zespoły "Ze starej płyty" pt. "Jak cudne są wspomnienia". Wystąpią: Andrzej Kaim, Elżbieta Kucera, Barbara Rybak, Wieńczysław Sobczyk, Katarzyna Tylmanowska, Tadeusz Pacan, Katarzyna Osuch i Jerzy Kazior. Bilety do nabycia w kasie MOK w cenie 15 złotych.


foto Zespołu Pieśni i Tańca "Zawiercie" 
ze strony zppit-zawiercie.pl

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/