niedziela, 26 stycznia 2014

Ferie w pełni - stoki, kino, turnieje, mecze

Dziś, gdy przechadzałem się ulicami Zawiercia, na niemal każdej widziałem wesołą rodzinkę z dzieciekiem na
sankach :-) To jedna z propozycji na spędzenie tego czasu - zimowy spacer. Ale propozycji na następny tydzień jest jeszcze naprawdę wiele. Spróbowałem zamieścić je w tym oto artykule.
Przede wszystkim - program przygotowany przez MOK oraz OSiR. Dla mieszkańców przygotowano m.in zajęcia szachowe, a także zajęcia w pracowni ceramiki. Nie można też zapominać o filmach. Będziemy mogli obejrzeć m.in film "Pod mocnym aniołem", a także "Skubani". Więcej info w dziale "Kinomaniak". Co do sportowego wypoczywania w mieście, to OSiR udostępnił nam lodowisko, a także zaprasza na Turniej Tenisa Stołowego. Szczegółowy plan na najbliższy tydzień znajdziecie tutaj.
Dla miłośników białego szaleństwa ofertę przyszykowały stoki narciarskie. Według informacji zamieszczonych w internecie, mały stok w Morsku jest już czynny. Duży stok czynny będzie koło czwartku. Pewne jest jednak, że dziś o godz. 10:00 ruszają wyciągi dla dzieci. Jeśli chodzi o stoki w Cisowej i Smoleniu, to wszystko jest już gotowe dla narciarzy. Szczegółowe informacje na stronach www.morsko.com.pl, www.cisowa.pl,  www.smolen-ski.pl.
A na koniec ostatnia, tradycyjna propozycja - mecz Viretu Zawiercie :-) W najbliższą sobotę zawierciańska drużyna zmierzy się z SPR-em Tarnów. Godzina 18, bilety 5zł ulgowy i 7 zł normalny.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/