wtorek, 31 grudnia 2013

Minął cały rok..

Kolejne 365 dni zleciało w błyskawicznym tempie. Miesiąc leciał szybko za miesiącem, pozostawiając po sobie zazwyczaj jakieś ciekawe wydarzenie. Na przykład w kwietniu pod MOKiem odbyła się akcja MotoSerce, a w maju na majówce wystąpiła Katarzyna Piasecka i  Grzegorz Wilk. Jeszcze w tym samym miesiącu rozpoczęły się Dni Zawiercia razem z pokazami samochodów Subaru. 1 czerwca w ramach tej imprezy na stadionie zaśpiewało Lao Che i Kora. Po tym, 8 czerwca odbyła się Industriada i Ambasada Bitu. Było też sporo okazji do wypromowania naszego miasta , na przykład poprzez AutoEvent 2013 w hotelu Villa Verde czy podjęcie współpracy z różnego rodzaju Izbami Gospodarczymi. Ten rok był rokiem udanym i miejmy nadzieję, że rok następny będzie jeszcze lepszy, czego nam wszystkim życzę.
Przed nami jednak jeszcze Sylwester. Już dziś będziecie mogli iść na dyskotekę pod MOKiem, albo zostać w domu i przełączać między Polsatem, TVP a TVN-em :) No chyba że wyjeżdżacie i powitacie nowy rok poza granicami miasta. Ale potem wróćcie - w następnym roku zapowiada się wiele atrakcji!

PS. to już 300-setny post na stronie! Dzięki, że jesteście i czytacie :-)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/