czwartek, 5 grudnia 2013

Jarmark Mikołajkowy - Dzień I

Dziś o godzinie 17:00 zabłysnęła wielka choinka na placu przed MOK-iem! W ten sposób II Jarmark Mikołajkowy w Zawierciu został oficjalnie otwarty.
Dla uczestników Jarmarku przygotowano wiele atrakcji. Przed budynkiem MOK-u rozstawiono wiele świątecznych stoisk. O godzinie 16 rozpoczęło się Ice Show, czyli pokazy rzeźb z lodu, a także rozpoczęto rzeźbić Świętego Mikołaja. Następnie, o godzinie 17 na scenie pojawił się Prezydent Miasta razem z dwoma mikołajami z Huty CMC. Mili panowie w czerwonych czapach rozdali dzieciom małe misie. Pierwszy dzień Jarmarku Mikołajkowego zakończył występ zespołu Muzyk Nocy. A ja zapraszam na następne trzy dni świątecznej imprezy! Szczegółowy plan znajdziecie tutaj.

Zobaczcie zdjęcia.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/