niedziela, 29 grudnia 2013

Jakie gwiazdy na WOŚP w Zawierciu? Już wiadomo!

Ostatnio pojawiło się wiele informacji nt. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2014 w Zawierciu. W tym roku impreza odbędzie
się na Hali OSiR I przy ulicy Moniuszki. A zagrają dla nas gwiazdy, które znane są przede wszystkim wśród nastolatków, ale i nie tylko. Zobaczmy zatem co i jak.
Niekwestionowaną gwiazdą tegorocznej Orkiestry w Zawierciu będzie Dawid Kwiatkowski. Uwielbiany przez tysiące nastolatek, nazywany często polskim Justinem Bieberem. Cieszyć też możemy się z wieści, iż zagra dla nas Bas Tajpan; wykonawca muzyki z pogranicza reggae, hip-hopu i raggamuffin. 12 stycznia w Zawierciu wystąpią też dwaj popularni raperzy: Bob One i Buka! Ponadto, w ramach WOŚP wystąpią również zawierciańskie zespoły - Baza 1L oraz Druga Strona Ciszy.
Tradycyjnie już o 20 odbędzie się "Światełko do nieba", a potem pokaz pirotechniczny. Więcej informacji na plakatach (już wkrótce na blogu).

13 komentarzy:

 1. O której zagra Dawid Kwiatkowski ? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczegółowych informacji jeszcze nie ma. Wkrótce powinien się pojawić dokładny program, który będzie opublikowany na blogu :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. o ktorej dawid ? i o ktorej sie to wszystko zaczyna ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czym zawiniliśmy ;___;

  OdpowiedzUsuń
 6. nastolatki pójdą na dawida, fani reggae i hip hopu na Buke, Bas tajpana i Bob One'a ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. O której gra Buka ?

  OdpowiedzUsuń
 8. własnie moja coreczka bierze udzial w zbiorce pozdrawiam zawiercianka

  OdpowiedzUsuń
 9. własnie w zbiorce w zawierciu dla WIELKIEJ ORKIESTRY BIERZE UDZIAL MOJA CORCIA POZDRAWIAM

  OdpowiedzUsuń
 10. idziecie na to
  ????????

  OdpowiedzUsuń
 11. na jakim kanale będzie Dawid ?

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/