sobota, 16 listopada 2013

Viret pokonał Końskie!

Kilkanaście minut temu zakończył się mecz piłki ręcznej: Viret Zawiercie - KSSPR Końskie. Drużyna z Zawiercia wygrała 32:28!
Mecz nie rozpoczął się jednak dobrze dla zawierciańskiej drużyny. Przez prawie całą pierwszą połowę przegrywaliśmy kilkoma punktami. Dopiero pod koniec I części spotkania zawiercianie wzięli się w garść i przestali tracić punkty. Natomiast druga połowa była zdecydowanie dla Zawiercia. Cały czas prowadziliśmy 4-5 punktami. Co prawda KSSPR nie chciał odpuścić, lecz ostatecznie nie dał rady. Mecz był zacięty i obfitował w wiele fauli, oraz wykluczeń zawodników obu drużyn. Podkreślić trzeba, że w czasie trwania meczu genialnie spisywał się nasz bramkarz, Artur Kot.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/