poniedziałek, 4 listopada 2013

Spółdzielnia wzięła się do roboty

Przez ostatni czas możemy zauważyć, że Spółdzielnia Mieszkaniowa "Hutnik" nie wykazuje się
zbytnio aktywnością pod względem rozwoju infrastrukturalnego. W przeciwieństwie do Spółdzielni "Zawiercie", która notorycznie ogłasza przetargi na wykonywanie inwestycji termomodernizacyjnych i drogowych. Dlatego też i druga spółdzielnia przestała być bierna i już po zakończeniu wakacji ogłosiła pierwszy przetarg. Zobaczmy zatem na co dokładnie...
Na początek termomodernizacje: jak na razie ocieplono ściany dwóch bloków przy ulicy
Skłodowskiej. Na trzecim prace trwają, a w planie jest ocieplenie ścian dwóch pozostałych.
A teraz inwestycje drogowe: zakończyły się prace (również przy ulicy Skłodowskiej) związane z remontem parkingu. Kończy się remont chodników przy ulicach Sienkiewicza i Senatorskiej.
Podsumowując; jedna spółdzielnia nie chce być gorsza od
drugiej. I obie chcą to pokazać. A najwięcej skorzystamy na tym my. Bo zapewne jeszcze na wielu osiedlach mieszkańcy wyczekują takich inwestycji, których jest coraz więcej!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/