poniedziałek, 18 listopada 2013

Reymonta zmieni się na lepsze


Od września na ulicy Reymonta prowadzone są prace remontowe. W ramach tego przebudowywany jest chodnik na całej długości ulicy, a także powstają nowe miejsca parkingowe!
Obecnie trwają roboty obok bloku przy Reymonta 2; dokładnie po prawej stronie ulicy. Zerwano już stary chodnik, a w jego miejsce powstaje nowy parking.
Ogólnie ujmując, Reymonta zmieni się na lepsze. Efekt końcowy będziemy mogli zobaczyć już w połowie grudnia. Co do samego remontu, to wiele osób narzeka na brak oświetlenia. Faktycznie, bo jak mówił niedawno rzecznik UM Łukasz Czop - Na ulicy tej prowadzone są też prace związane z oświetleniem i to jest powodem przerw w oświetleniu. Z problemem tym mieszkańcy będą musieli borykać się jeszcze miesiąc.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/