wtorek, 5 listopada 2013

Propozycje na 11 listopada

Na poniedziałek, 11 listopada w Zawierciu przygotowano dla nas ciekawe propozycje spędzenia tego święta. Zobaczmy:

Związek "Solidarność Ziemi Zawierciańskiej" zaprasza na Marsz Niepodległości, który rozpocznie się na Placu T. Stosika (obok pałacyku) o godzinie 15.30, a następnie przejdzie ulicami Kościuszki, 3 Maja, Sikorskiego, Daszyńskiego, przez Cmentarz i Pomnik Poległych i zakończy się mszą w Kościele NMP o godzinie 18:00. – Zapraszam wszystkich, którzy są dumni z Polski oraz pamiętają o bohaterach, którzy przelewali za nią krew. – mówi Danuta Nowicka, przewodnicząca NSZZ Solidarność CMC Zawiercie. Organizatorzy apelują o zabranie ze sobą flag.
Drugą propozycją na ten dzień jest XXVIII Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego w klasie S, który już od kilku lat jest wizytówką kulturalną naszego miasta. Do Zawiercia przyjadą najbardziej znane pary taneczne m.in z Litwy, Węgier czy Czech. W rolę konferansjera wcieli się Iwona Pavlowić. O godzinie 11:00 odbędzie się turniej dla par klasy „A” i „B” - wstęp wolny, natomiast o godz. 17:30 rozpocznie się turniej, w którym udział wezmą pary mistrzowskie klasy „S” - cena biletu 35zł. Bilety dostępne w biurze i recepcji hotelu OSiR.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/