wtorek, 19 listopada 2013

Ostatni koncert - przybędziecie?

W sobotę 23 listopada odbędzie się ostatni, IV koncert tegorocznej edycji festiwalu "Wieczory Muzyczne w Bazylice - Zawiercie 2013". 
Teraz gościć będziemy młodych artystów z Krakowa, którzy zaprezentują ciekawe, a jednocześnie bardzo znane pozycje z literatury muzyki kameralnej: Gabriela Opacka na skrzypcach, i Kamil Serefko na fortepianie. Utwory zaprezentowane podczas koncertu wprowadzą w zbliżający się czas zadumy i oczekiwania - Adwentu.
Festiwal ten cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta o czym świadczy wysoka frekwencja. Na koncerty przychodzą słuchacze w różnym wieku. A Wy? Byliście? Przyjdziecie? Uważacie, że to ciekawy pomysł na spędzanie czasu?

2 komentarze:

  1. Nie byłam na żadnym, więc to ostatni dzwonek, żeby się przekonać czy warto, tak więc... będę! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. myślę, że warto się wybrać:) szkoda, że to ostatni koncert w tym roku.

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/