niedziela, 10 listopada 2013

Dziennikarz z TV w Zawierciu

Znany dziennikarz stacji TVN i TTV Jakub Porada odwiedzi Zawiercie. W ramach jego pobytu zostanie zorganizowane spotkanie w MOK-u.
Jakub Porada to dziennikarz i reporter, który zaczął pracę w katowickim oddziale TVP, a następnie pracował w TVN i TTV. Obecnie możemy go zobaczyć w takich programach jak "Poranek TVN24" czy "Dzień po dniu". Ostatnio też wydał książkę o swoim dzieciństwie "Chłopaki w sofixach". Podczas spotkania będzie można dostać ją z podpisem autora.
Spotkanie odbędzie się w ramach projektu "Młodzieżowa Akademia Obywatelska" i weźmie w nim udział grupa podopiecznych tego projektu, ale na spotkanie może przyjść każdy. Odbędzie się ono o godzinie 16:00 12 października (wtorek) w sali 203 w MOK-u.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/