piątek, 25 października 2013

Sytuacja młodzieży w powiecie

Jakie szanse i problemy mają młodzi ludzie w powiecie zawierciańskim? Na te i na inne pytania będą próbowali znaleźć uczestnicy debaty pt. "Sytuacja młodych ludzi w powiecie zawierciańskim: szanse i problemy”. Centrum Inicjatyw Lokalnych, w ramach projektu "Młodzieżowa Akademia Obywatelska", organizuje debatę, w której głos będą mieli uczniowie z 10 szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu zawierciańskiego. Uczestniczyć w niej będą również przedstawiciele organu samorządowego, a mianowicie:
- Agata Jarza-Korpyś, Sekretarz Powiatu,
- Rafał Porc, Wicestarosta,
- Anna Rdest, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Zawierciu,
- Bożena Wilmowska, Naczelnik Wydziału Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska w Starostwie Powiatowym w Zawierciu.
Debata rozpocznie się we wtorek, 29 października, o godzinie 13:00, w sali nr 317 (sala sesyjna) Starostwa Powiatowego w Zawierciu, przy ulicy Sienkiewicza.
Serdecznie zapraszam na tę debatę. Być może właśnie w niej znajdziemy odpowiedzi na nurtujące nas pytania dotyczące życia w naszym powiecie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/