poniedziałek, 30 września 2013

Remontują przy Piłsudskiego i Reymonta

Od jakiegoś czasu trwa remont chodników wraz z pozostałą małą infrastrukturą drogową. Prace prowadzone są przy ulicy Reymonta i Piłsudskiego.
Przy Reymonta oprócz chodnika powstaną także m.in nowe zatoki parkingowe. A sam remont chodnika jest bardzo potrzebny. Dotychczas na chodniku były wielkie dziury, co możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej. Teraz to się zmieni, a dokładnie w połowie grudnia, bo wtedy wszystkie prace mają się zakończyć. Wartość inwestycji to ponad pół miliona złotych.
W połowie remontu jest też chodnik przy ulicy Piłsudskiego, a dokładnie jego odcinek: od sygnalizacji świetlnej do okolic nowego pawilonu obok Lidla. Remont potrwa jeszcze kilka tygodni. Zarówno przy ul. Piłsudskiego jak i Reymonta istnieją utrudnienia w ruchu pieszym. Teraz zobaczcie zdjęcia...
...z ulicy Reymonta...
...i z ulicy Piłsudskiego...

1 komentarz:

  1. Zapraszamy na ul.Łośnicką, zobaczycie jakie wspaniałe są pobocza szczególnie przed zakładem VIRTU

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/