niedziela, 29 września 2013

dz. Kromołów cz. 2: "Nowe mieszkania"

W Kromołowie, przy ulicy Dożynkowej kończy się budowa trzech nowych bloków komunalnych, a także trwa budowa dwunastu jednokondygnacyjnych budynków socjalnych o powierzchni od 22 m2 do 38,5 m2. Realizacja obydwu zadań zadania obejmuje także budowę drogi, parkingów oraz placu zabaw.

Bloki powstały w ramach zadania "Zagospodarowanie przestrzeni miejskich w celach społecznych poprzez budowę obiektów budownictwa komunalnego w Zawierciu".
Inwestycja warta jest 5.606.080,71 zł złotych...
...a łącznie bloki mają liczyć 45 mieszkań o powierzchni od 29 m2 do 44,5 m2. Budowa ma zakończyć się w październiku br.
Inwestycję realizuje Katowickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego DomKat.
Powstają także budynki socjalne, w których zamieszka 50 rodzin. Inwestycję realizuje zawierciańska firma Budomix, a koszt to prawie 4,5 mln zł. Planowano budowa zakończy się w listopadzie br.

1 komentarz:

  1. Fajna inwestycja, ciekawe miejsce. Ja teraz jestem na etapie szukania jakiegoś mieszkania w ktorym mogłbym zamieszkać ale niestety wszędzie jest taki wielki natłok mieszkań i nie jest łątwo wybrać mieszkania na sprzedaż z tej całej listy. Ale się nie poddaję i szukam dalej bo w końcu człowiek chciałby zamieszkać w swoim własnym domu.

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/