piątek, 28 czerwca 2013

Siamoszyce k. Zawiercia: Deep Sound Music Festival!

Dziś zakończył się rok szkolny. Dla uczniów różnych szkół jest to czas odpoczynku i imprezowania. Bardzo ciekawą i oryginalną propozycję przygotowali dla nas organizatorzy Deep Sound Music Festival-u. 
11 Sierpnia nad zalewem w Siamoszycach (ok. 2 km. od granicy miasta Zawiercie), w ośrodku wypoczynkowym "Ciechan Zdrój", odbędzie się największa impreza plenerowa na Jurze. Zostanie zorganizowany bowiem Deep Sound Music Festival. Jak piszą organizatorzy: "Chcecie poczuć gorący klimat wakacyjnych rytmów? Już 11 sierpnia zapraszamy na pierwszą edycje imprezy Deep Sound Music Festival, która odbędzie się na plaży nad zalewem w Siamoszycach!". Przygotowano dla nas bardzo bogatą ofertę muzyczną. Z tego co wiem, głównie będzie to muzyka klubowa, disco, electro, dance i energy. Wiadomo już, że wystąpi m.in Zespół Power Play i Zespół After Party. Przybędą również DJ'e. Będą to m.in:
- DJ Bolek
- DJ Max Farenthide
- DC Luck
- DJ Van Rado
- DJ Jessi M
- DJ Pumba
- DJ Gabriel Delgado
- DJ M@tius
Pojawią się jeszcze inne gwiazdy. Mogę też zapewnić - Będzie się działo! Już teraz zapraszam na tę imprezę. Będę na bieżąco publikował też informacje nt. festiwalu :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/