piątek, 21 czerwca 2013

Policja pod MOK-iem (zobacz plan imprezy)

Już jutro (tj. w sobotę) o 16:00 na parkingu przed MOK Centrum w Zawierciu odbędzie się impreza w ramach programu Komendy Głównej Policji „Profilaktyka a Ty” wpisanego do rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej”.
Program wydarzenia będzie ciekawy:
16:05 - 17:00 - Pokaz tresury psów służbowych. 
Pokaz przeprowadza policjanci Zespołu Przewodników Psów Służbowych Wydziału Prewencji KPP w Zawierciu.
17:00 - 19:00 - Projekcje filmów i prelekcja z zakresu profilaktyki. 
Projekcję filmów oraz prelekcję z zakresu profilaktyki przeprowadzą m.in: - oficer ds. prasowo-informacyjnych KPP w Zawierciu i policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Zawierciu. 
16:00 - 20:00 - Stoisko profilaktyczne. 
Stoisko to zostanie usytuowane na parkingu MOK Centrum lub w zależności od warunków pogodowych w holu budynku MOK. Obsługiwane będzie przez policjantów Zespołu ds. Nieletnich i Patologii.
16:00 - 20:00 - Prezentacja wyposażenia Policji. 
Stoisko to zostanie usytuowane na parkingu MOK Centrum lub w zależności od warunków pogodowych w holu budynku MOK. Obsługiwane będzie przez policjantów Wydziału Prewencji 17:00 - 19:00 - Punkt Porad Psychologicznych. Punkt ten będzie otwarty w budynku MOK Centrum. Obsługiwany będzie przez Zespół Psychologów Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Zawierciu.
18:00 - 19:00 - Prelekcja na temat bezpieczeństwa w ruchu pieszych oraz zagadnienia związane z bezpiecznym wypoczynkiem. Prelekcja odbędzie się w sali wykładowej budynku MOK Centrum. Przeprowadzona zostanie przez: - wykład psychologów z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Zawierciu. - policjantów Wydziału Ruchu Drogowego, - policjantów Zespołu ds. Nieletnich i Patologii KPP w Zawierciu.


Serdecznie zapraszam!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/