środa, 8 maja 2013

Europejska Konferencja w Zawierciu!

11, 12 i 13 czerwca w Zawierciu odbędzie się dziewiąta edycja prestiżowej imprezy, jaką jest Konferencja Przemysłu Motoryzacyjnego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, "AutoEvent".
Zlot ten polegać będzie głównie na dyskusjach podczas których wybitni eksperci z kraju i zagranicy, a także przedstawicieli największych firm motoryzacyjnych w Polsce omówią aktualne problemy i perspektywy zmian na rynku motoryzacyjnym, a także wygłoszą merytoryczne wykłady.
Tak jak powyżej wspomniałem, tej imprezie uczestniczyć będą przedstawiciele najważniejszych firm motoryzacyjnych w Polsce. Organizacja imprezy tej w Zawierciu jest więc wielką szansą na potężny rozwój Zawiercia! Zawiercie posiada przecież doskonałe tereny tereny inwestycyjne (SAG), które idealnie nadają się pod budowę zakładów motoryzacyjnych. Dlatego też pierwszego dnia, 11 czerwca, odbędzie się zwiedzanie terenów SAG aby zachęcić inwestorów motoryzacyjnych do inwestowania w Zawierciu, gdzie, jak głosi hasło, "Rozkręca się biznes!"
Dwudniowa konferencja odbędzie się głównie w Hotelu Villa Verde Congress & Spa, gdzie osoby biorące udział będą miały doskonałą obsługę oraz komfortowy nocleg.
Organizatorem imprezy jest Polska Izba Motoryzacji.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/