niedziela, 5 maja 2013

Majówka zakończona!

 fotogaleria do artykułu znajduje się poniżej
Czterodniowa Majówka w Zawierciu została oficjalnie zakończona wczorajszymi występami. Najpierw znany zawierciański zespół Cegłom w Łep zagrał dla nas popularne rock'owe kawałki. Potem ze swoim solowym występem na scenę wkroczyła gwiazda polskiej sceny kabaretowej - Katarzyna Piasecka. Na koniec sobotniego wieczoru wystąpił Grzegorz Wilk z zespołem. Pomimo pogody, która nie dopisywała w pierwszych dniach, pod sceną zgromadziło się w sumie wiele mieszkańców Zawiercia. Oprócz wydarzeń kulturalnych, zjeść można było fast-food'a, napić się piwa w ogródku piwnym no i tradycyjnie skorzystać z atrakcji, takich jak trampolina lub tzw. wahadło.

Również czwartego maja odbył się mecz Warty Zawiercie, która rywalizowała z Kolejarzem 24 Katowice. Po zaciętej walce i zmaganiach obu drużyn, nie padły jednak żadne bramki. Kibice nie kryli rozczarowania wynikiem, szczególnie, iż w następnej kolejce Warta zagra z jeszcze bardziej wymagającym przeciwnikiem - Podlesianką Katowice. 
Teraz zapraszam do obejrzenia zdjęć z ostatniego dnia Majówki!


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/