sobota, 4 maja 2013

Jedni zagrają, jedni nie zagrali

Oprócz dzisiejszych występów w ramach Majówki (czyli występu Zespołu Cegłom w Łep, Katarzyny Piaseckiej oraz Grzegorza Wilka), odbędzie się również ważne wydarzenie sportowe. Będąca obecnie na II miejscu w lidze okręgowej Katowice II, Warta Zawiercie rozegra mecz piłki nożnej ze swoim przeciwnikiem, Kolejarzem 24 Katowice. Mecz odbędzie się o godzinie 17:00 na Stadionie Tysiąclecia Państwa Polskiego.  Ponadto dziś, w ramach wydarzeń na zawierciańskim OSiR-ze miał się odbyć mecz pomiędzy Juniorami Warty Zawiercie, a UKS Klimontów. Niestety z powodu awarii autokaru graczy z Klimontowa, mecz został odwołany. Nie wiadomo jeszcze, kiedy się on odbędzie.
Ja natomiast zapraszam do przybycia dziś na zawierciański stadion oraz wieczorem pod MOK by posłuchać Grzegorza Wilka i zespołu Cegłom w Łep oraz pośmiać się na występie Katarzyny Piaseckiej

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/