sobota, 25 maja 2013

Ambasada Bitu Zawiercie

Już 8 czerwca w zawierciańskim klubie "Ambasada Pub" przy ulicy Piastowskiej 1 odbędzie się trzecia edycja cyklu pt. "Ambasada Bitu".
Jak można przeczytać na wielu stronach internetowych: "Wydarzenie to będzie owocem współpracy dwóch prężnie działających ekip; zawierciańskiej i techno z całego kraju" Wystąpi tam 16 DJ'ów z całej Polski, w tym m.in DJ Jacub Es i Rafa'el z Zawiercia. Jak zapowiadają organizatorzy: "Impreza pełna pozytywnej energii, a muzycznie bardzo przekrojowo: od deep, house, break's, progressive po tech-house, techno, hard.".

Impreza odbędzie się w dniu 8.06.13r w "Ambasada Pub" przy ulicy Piastowskiej 1. Planowany czas rozpoczęcia imprezy: 21:00. Zakończenie: 04:00. Wstęp dla osób powyżej 18-go roku życia oraz za opłatą 10zł. Poniżej dokładny spis artystów, którzy wystąpią. 

Siasia (Dirty Stuff Records / Enhanced Music / Katowice) 
Nexy (Sentence/ Rzeszów) 
Arthur Crag (Turbulence Crew / Kraków) 
Thomas Cortes ( Pralka projekt/ Olkusz) 
Djemba (Komora.rec/INQ/ Ruda Śląska) 
Turi (TNG/ Skoczów) Rhino (TNG/ Skoczów) 
Fuse (Turbulence crew/Zawiercie) 
Inverse Kinematics (Soul Shift Music, Hands Up Rec, Emerald Doreen) 
Komix
Marceli
Maciek J.
DJ Jacub Es
Score
Lukash
Rafa'el (Ussesion Rec / Perfect Session Rec)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/