środa, 20 marca 2013

Wirtualny spacer po Zawierciu

Od pewnego czasu możemy wybrać się na wirtualny spacer po naszym mieście. Firma Vtour na zlecenie Urzędu Miejskiego w Zawierciu wykonała projekt pt. "Wirtualny przewodnik kulturalny".
Jest to świetna, internetowa wizytówka naszego miasta. Zwiedzić możemy m.in ul. Filaretów, ul. Leśną lub ulicę Marszałkowską. Oprócz tego możemy posłuchać kilku ciekawych informacji nt. zabytków lub ważnych miejsc w mieście.
W Internecie możemy znaleźć coraz więcej aplikacji pozwalających na wirtualne zwiedzanie wielu polskich miast. Teraz taką możliwość posiada Zawiercie - wystarczy, że wejdziemy na stronę www.spacerpozawierciu.pl i już możemy "wirtualnie spacerować" po naszym mieście!

1 komentarz:

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/